pw-promesa

Produkcja krzeseł

JAKOŚĆ – WYGODA – TRWAŁOŚĆ – to cechy charakteryzujące nasze krzesła. Mogą być to krzesła pojedyncze albo zespolone, zestawy stacjonarne albo uchylne.

Solidny stelaż wykonany z profili zamkniętych gwarantuje wieloletnią możliwość intensywnego, bezawaryjnego używania. Te krzesła nigdy nie będą chybotliwe. Nigdy nie „rozjadą” się pod osobą, która na nich siedzi. Solidność w tym wypadku nie jest jednak jedyną dominującą cechą. Została ona połączona z estetyką na trwałe. Jak nam się to udało?

Opracowując projekty tych krzeseł korzystaliśmy również z rzeczowej pomocy włoskich specjalistów. Zaowocowało to atrakcyjnymi kształtami, optymalnym ustawieniem kąta między siedziskiem, a oparciem, pozwalającym na wielogodzinne używanie tych krzeseł bez oznak zmęczenia. Stelaż jest produkowany na udoskonalonej (w stosunku do włoskiej) linii produkcyjnej, a następnie fosforanowany, płukany, suszony ,malowany proszkowo i utwardzany w temperaturze powyżej 200 stopni Celsjusza. Uzyskana powłoka jest trwała, gładka i odporna na warunki zewnętrzne.

Produkcja krzeseł

Krzesła są tapicerowane wysokiej jakości materiałami, w dowolnym kolorze . Ich tyły i spody zabezpiecza przed zabrudzeniem specjalna maskownica wykonana metodą wtryskową z miękkiego, a więc miłego w dotyku tworzywa sztucznego. Podłokietniki wykonane z naturalnego drewna podnoszą estetykę, dodając wyjątkowego smaku i elegancji.

Do amfiteatrów i obiektów sportowych proponujemy krzesła z siedziskami i oparciami wykonanymi z tworzyw sztucznych. Są odporne na zabrudzenia, estetyczne, wygodne i tanie w eksploatacji.

PRODUKOWANE PRZEZ NAS KRZESŁA POSIADAJĄ WSZYSTKIE PRAWEM WYMAGANE ATESTY BĄDŹ CERTYFIKATY!

pw-promesa

Lokalizacja

Goląsza Dolna 5 42-504 Będzin

Telefon

tel. +48 32 360 15 43
tel. +48 32 360 15 43

Email

promesa@pwpromesa.pl