O nas

Kilka słów o nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1984r. Nasza struktura to w 100% własność prywatna. Oznacza to, że jesteśmy wolni od wszelkich nacisków czy to ze strony polityki czy związków zawodowych. Podejmujemy szybko decyzje i zawsze staramy się aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy. Satysfakcja klientów jest dla nas wyznacznikiem własnych sukcesów.

Firma PROMESA została założona przez mgr inż. Janusza Rajczyka, a w 2014 roku przekazana wraz wszystkimi pracownikami, bazą sprzętową i realizowanymi zamówieniami w ręce mgr Marka Gwiazdy i od tego czasu funkcjonujące jako konsorcjum obejmujące PW PROMESA Marek Gwiazda i PROMESA S.C.

Bacznie obserwujemy zmieniające się warunki na rynku pracy i szybko reagujemy na te zmiany. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i naszych kontrahentów.

Możemy także poszczycić się wysokimi kwalifikacjami kadry inżynierskiej. Nasze kwalifikacje poddane były najcięższym próbom. Budowaliśmy hale produkcyjne i konstrukcje stalowe dla tak wymagających klientów jak Międzynarodowy Port Lotniczy w Pyrzowicach, CATEPILLER, PLASTIC COMPONENTS FUEL SYSTEMS POLAND, PLASTIC COMPONENTS AND MODULES POLAND S.A. , WYTWÓRNIA WIN "JANTOŃ", gdzie rozwiązaliśmy problem bezpieczeństwa wentylacji oparów alkoholowych czy też zabudowę wielkogabarytowych zbiorników na alkohol, oraz MAGNETI MARELLI.

Zobacz ofertę
808
950
560
996

Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy z nami.

tel. +48 32 360 15 43
fax. +48 32 360 15 44
tel. +48 502 380 099

promesa@pwpromesa.pl

Wykonujemy również prace poza granicami kraju: SOISSONE BAXI FRANCJA, linia technologiczna do śrutowania skrzyń biegów, ARBERATZ –FRANCJA, montaż kompletnego wyposażenia hal produkcyjnych produkujących rozjazdy kolejowe, VELDE DOVRE –BELGIA, przeróbka linii produkcyjnej wkładów kominkowych oraz instalacja odpylająca zakładu, szereg instalacji linii transportowych i przenośników dla GENERAL KINEMATICS – TORBOLE ITALY, CALDAROLA ITALY, METZINGEN GERMANY, DUBNICA SLOVAKIA, BIELSKO-BIAŁA POLAND, DREZDENKO POLAND, FRANKFURT GERMANY, LINGOTES ESPANIA, EVERSLEY ENGLAND, LISIE KĄTY POLAND oraz szeregu innych.

Szczególne znaczenie ma nasza trwająca nieustannie od 2005 roku współpraca z koncernem BREMBO, gdzie nie tylko pracowaliśmy przy budowie zakładu w Dąbrowie Górniczej, jego rozbudowie o drugą, a następnie trzecią Odlewnię, ale także specjalizujemy się w pracach utrzymania ruchu, remontów bieżących maszyn i ciągów technologicznych, jak też montażu maszyn i konstrukcji stalowych.

Jako wiodący producent krzeseł pojedynczych i zespolonych wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy krzeseł, które od lat są intensywnie używane. Nigdy nie mieliśmy na nie reklamacji.

Ludzie z którymi współpracujemy są zorientowani na odniesienie sukcesu i mocno związani z firmą. To fachowcy pragnący rozwijać się wraz z rozwojem firmy.

Współpracujemy z władzami regionu i staramy się w miarę możliwości wspierać rozwój kultury.

Dysponujemy także własnym transportem ciężarowym oraz sprzętem budowlanym. Ten specjalistyczny sprzęt służy nam do własnych potrzeb ale wykonujemy nim także usługi firmom zewnętrznym.

DLACZEGO MY

Jakie mamy możliwości?

Konstrukcje stalowe
Usługi budowlane
Transport